ریچ استاکر:

 

 

امروزه سریعترین دستگاه تخلیه و بارگیری کانتینر ریچ استاکر میباشد البته کمپانی فراری نسل چهارم خود را که اخیراً به بازار جهانی معرفی کرده است تحت F500 نام گذاری شده است که از نظر سرعت عمل بی نظیر بوده و بعنوان سلطان محوطه های کانتینر لقب گرفته است.

 

 

ریچ استاکر کانتینر های خالی:

 

ریچ استاکر صفافی کانتینر خالی دارای بوم میباشد .امتیاز آن نسبت به ساید لیفت در اینست که اپراتور از دید وسیعتری برخوردار بوده و خود دستگاه از تعادل بیشتری نسبت به ساید لیفت برخورداراست.از طرف دیگر سرعت حرکت بیشتری دارد و هزینه نگهداری آن نیز پایین تر از ساید لیفت میباشد

 

 

ساید لیفت:

 

دارای دکل عمودی است و میزان صفافی آن تا 7 کانتینر است

 

کشنده:

کشنده های تولیدی فراری بصورت 2x4 و 4x4 ساخته میشود.که 4x2 آن برای جابجایی کفی در محوطه و نوع 4x4 برای کفی های حامل کانتینر از کشتی های رو رو به محوطه های کانیتنر یا روی اسکله میباشد.

 

استرادل کریر:

 

استرادل کریر برای چیدمان کانتینر در محوطه ها بکار میرود که معمولاً 3 ردیفه یا 4 ردیفه تولید میگردد .تفاوت آن با ترانستینر در اینست که سرعت انتخاب کانتینر از بین کانتینرهای رویهم صفافی شده بیشتر از ترانستینر است بنابراین در جایی که بیشتر نیاز به سرعت صفافی کانتینر در محوطه باشد بهتر است از ترانستینر استفاده شود.

 

 

لیفت تراکهای سنگین:

 

کمپانی فراری لیفت تراکهای سنگین خود را برای تخلیه و بارگیری کالای عمومی تولید میکند که با استفاده از ادوات الحاقی میتوان با آن کارهای مختلفی صورت داد.

 

 

جهت بررسی بیشتر میتوانید با مراجعه به قسمت گالری سایت از تصاویر قرار داده شده استفاده فرمایید